💳Nagrody

Dlaczego przycisk Claim nie jest aktywny?

Przycisk "Claim" jest aktywny tylko wtedy, gdy Twoje saldo w grze jest dodatnie (gdy saldo na zielonym polu portfela jest większe od zera). Gdy saldo wynosi zero, przycisk nie jest możliwy do kliknięcia. Należy pamiętać, że wszystkie transakcje przeprowadzane są na blockchainie, co oznacza, że aby je zainicjować, musisz mieć na swoim koncie trochę BNB, aby uiścić opłatę prowizyjną (1 dolar wystarczy Ci na długo).

Dlaczego nie widzę swoich nagród?

Aby zobaczyć wszystkie swoje nagrody, przejdź do zakładki Portfel w prawym górnym rogu. Następnie do zakładki Nagrody. W sekcji Dostępne nagrody (zielona ramka), zobaczysz nagrody, które można odebrać i zamienić na IGUP: można je wykorzystać na karmienie, inne wydatki w grze i wypłatę żetonów. W zakładce Locked Rewards (brązowa ramka) zobaczysz nagrody, które nie są jeszcze dla Ciebie dostępne i zostaną odblokowane w określonym czasie. Pod tymi zakładkami znajduje się historia Twoich transakcji. Transakcje związane z roszczeniami będą miały dwie liczby oddzielone ukośnikiem: liczbę odblokowanych nagród i całkowitą liczbę nagród dla tego dnia gry.

Kiedy otrzymam bonusowe za kupno NFT?

Po zakupie NFT od razu otrzymujesz bonusowe tokeny. Trafiają one do sekcji Locked Rewards na 120 dni (180 dni dla rangi Free). Po 120 (180) dniach tokeny zaczynają się odblokowywać i stopniowo przechodzą do działu Dostępne nagrody. Aby otrzymać tokeny, użytkownik musi być aktywny w aplikacji przez co najmniej 60 dni!

Jak odblokowują się tokeny? Czego potrzebuję, aby je otrzymać?

Za każdy dzień, w którym zebrałeś 60+ energii, otrzymasz zablokowane nagrody. Począwszy od dnia ukończenia zadania, każdego dnia będziesz otrzymywać procentowe żetony w sekcji Nagrody, aż wszystkie 100% zostaną zapisane na Twoim koncie. Dzienne odblokowanie zależy od rangi Twojego NFT. Im wyższa ranga, tym wyższy ten procent.

Jaki jest adres kontraktu na token IGUP?

0x522d0f9f3eff479a5b256bb1c1108f47b8e1a153 Sprawdź adres w eksploratorze blockchain: https://bscscan.com/address/0x522d0f9f3eff479a5b256bb1c1108f47b8e1a153

Co zrobić, gdy uzbiera się 100 energii?

Jeśli bilans energii przekracza 60, energia użytkownika jest resetowana i przeliczana na nagrody VIGUP dla każdego gracza o godzinie 00:00 UTC. W przeciwnym razie jest zmniejszana o połowę, a pozostały bilans energii jest zachowywany w kolejnej iteracji gry.

Dlaczego gram, ale nie dostaję tokenów?

Aby otrzymać nagrody, należy:

Skończyć zadania i zdobyć więcej niż 60 punktów energii. Zebrana energia zostaje zamieniona na (wirtualne) żetony dopiero wtedy, gdy osiągnie 60 punktów. W przeciwnym razie jest zmniejszana o połowę i przechodzi na następny dzień gry. Wirtualne żetony znajdują się w sekcji Zablokowane nagrody i są odblokowywane każdego dnia zgodnie z procentem odblokowania na podstawie NFT. Odblokowane nagrody są wyświetlane w zielonym polu.

Zgłaszanie roszczeń do tokenów. Ponieważ wszystkie transakcje są dokonywane na blockchainie, operacja ta wymaga prowizji w tokenach BNB, która wynosi zaledwie kilka centów. Po zażądaniu tokenów, zostaną one wyświetlone w Twoim głównym portfelu.

Last updated