🐈Wirtualny zwierzak

Jak nakarmić mojego wirtualnego zwierzaka, jeśli zużycie jedzenia przekracza dzienne odblokowanie?

Po wybiciu nowej NFT, nagrody dodane przez tę NFT mają zwiększony wskaźnik odblokowania (50%) przez 5-7 dni, w zależności od Rangi NFT. Przy 100 punktach energii, jeśli masz NFT rangi Uncommon lub wyższej, zawsze otrzymasz więcej żetonów niż potrzebujesz, aby nakarmić swojego zwierzaka. Dlatego w tym przypadku możesz karmić zwierzaka tylko kosztem nagród. Należy jednak zauważyć, że transakcje karmienia są dokonywane na blockchainie i wymagają opłaty w BNB (kosztuje zaledwie kilka centów). Jeśli zarobisz znacznie mniej niż 60 punktów energii, a nagrody nie wystarczą na nakarmienie zwierzaka, to musisz kupić tokeny IGUP i użyć ich do karmienia. Po 2 tygodniach od mennicy, wskaźnik odblokowania zarobionych w ten sposób NFT osiągnie 100% i nie trzeba będzie już uzupełniać salda. IGUP można kupić na wbudowanej giełdzie w aplikacji, na zdecentralizowanych giełdach Biswap i PancakeSwap oraz na scentralizowanej giełdzie MEXC Global. Biswap: https://biswap.org/ PancakeSwap: https://pancakeswap.finance/ MEXC Global: https://www.mexc.com/.

Czy zdrowie zwierzaka wpływa jakoś na nagrody?

Poziom zdrowia Twojego zwierzaka jest bezpośrednio związany z nagrodami, które możesz otrzymać. Im więcej zdrowia, tym większa nagroda. Jeśli wykonując zadania w ciągu dnia zdobyłeś 100 energii, a Twój zwierzak jest w 100% zdrowy, otrzymasz 100% nagrody. Jeśli udało Ci się zebrać 100 energii, ale zwierzak ma tylko 50% zdrowia, otrzymasz tylko 50% maksymalnej możliwej nagrody.

Jaka jest cena podniesienia rangu?

Tylko 6 niższych rang jest dostępnych dla mennicy. Użytkownicy będą musieli wykonywać codzienne zadania i gromadzić doświadczenie (XP), aby zwiększyć swój poziom, a tym samym rangę. Za każde zadanie otrzymuje się inną ilość doświadczenia, które jest rozdzielane pomiędzy NFT użytkownika. Każda ranga ma 10 poziomów. Po osiągnięciu wymaganego progu doświadczenia, użytkownik będzie musiał wydać $IGUP, aby awansować. Po zdobyciu 10 poziomu możliwe jest zwiększenie rangi za IGU (BNB). Aby przejść z niższej rangi na wyższą, użytkownik musi zapłacić 70% kosztów rangi, na którą chce awansować. W tej chwili można podnieść rangę tylko za tokeny $BNB. Zdecydowaliśmy się wprowadzić tę opcję, aby nasi wcześni użytkownicy aplikacji mogli ulepszyć swoje NFT przed notowaniem. Opcję podniesienia rangi dla $IGU wdrożymy po wyjściu tokena.

Jak mogę zamienić zwierzaka z Free rank na NFT?

Aby Twój zwierzak z rangą Free stał się pełnoprawnym NFT, musisz go ulepszyć do poziomu 10. W tym momencie będziesz mógł podnieść rangę do Starter.

Last updated