📢Socialize-to-Earn

Я прив'язав інший інстаграм-аккаунт, чому в завданні вказано не він?

Дані оновлюються щодня о 00:00 UTC. Таким чином, якщо ви прив'язали новий соціальний акаунт до Вашого профілю в IguVerse, то оновлена інформація про це буде використана з початком нового ігрового дня після оновлення таймера.

Чому моє соціальне завдання було відхилено?

До соціальних акаунтів, які прйимають участь у завданні "Поділіться своїм вихованцем", встановлено низку вимог, без виконання яких завдання не буде зараховано.

TikTok

Облікові записи TikTok оцінюються за такими критеріями:

 1. Аккаунт має бути вашим - використовуваний обліковий запис TikTok має бути вашим особистим, а не комерційним.

 2. Обліковий запис має бути створений не менше ніж за 45 днів до дати перевірки.

 3. Кількість підписників має бути не менше 500.

 4. Акаунт повинен містити не менше ніж 7 відео (без Pet ID).

 5. Кількість підписників акаунта не може перевищувати загальну кількість лайків.

Instagram:

 1. Аккаунт має бути вашим - використовуваний обліковий запис Instagram має бути вашим особистим, а не комерційним.

 2. Акаунт має бути створений не менше ніж за 45 днів до дати перевірки.

 3. На акаунт має бути підписано не менше 100 реальних користувачів.

 4. Кількість публікацій. В інстаграм акаунті користувача повино бути не менше 5 публікацій.

 5. Останній запис в акаунті (без Pet ID) має бути розміщений не пізніше, ніж за 10 місяців до поточної дати.

 6. Середнє співвідношення кількості лайків (переглядів відео) до кількості підписників повинно перевищувати 1:10 для акаунтів з менш ніж 1000 підписників, 1:20 для акаунтів з 1000-5000 підписників, 1:50 для акаунтів з більш ніж 5000 підписників.

 7. Більшість підписників мають бути з країни, в якій перебуває власник акаунта.

Акаунти, викриті в накрутці підписників або будь-якій іншій підозрілій активності, можуть бути відсторонені від участі в проекті. Остаточне рішення за підсумками перевірки приймає адміністрація проекту."

У нас також є певні вимоги щодо ідентифікації Pet ID. Pet ID має бути легко ідентифікований на фотографії та не може змінюватися. Зміни в Pet ID можуть призвести до блокування облікового запису.

Чому мій обліковий запис не верифікували? Я зустрічав акаунти, що не відповідають усім критеріям, і вони були верифіковані.

Акаунти можу проходити повторну верифікацію. Навіть якщо акаунт був верифікований одного разу, це не означає, що він більше ніколи не потрапить на перевірку. Тому так важливо з самого початку підключати акаунти, що відповідають усім критеріям, якщо ви хочете проходити завдання без подібних збоїв.

Якщо ви натрапили на акаунти, які не відповідають усім критеріям, обов'язковим для проходження верифікації, зробіть скріншот такого облікового запису та надішліть нам. Ми відправимо цей акаунт на повторну верифікацію.

Чи можу я видалити Pet ID, який розмістив в соціальних мережах після схвалення виконаного завдання?

Після виконання соціального завдання ви будете доступні іншим користувачам для верифікації. Якщо ви видалите Pet ID, інші користувачі відзначатимуть, що ви не виконали завдання, і ваш профіль буде відправлено на повторну модераторську верифікацію. Саме тому Pet ID видаляти не варто!

Last updated