💳Нагороди

Чому кнопка "Claim" неактивна?

Кнопка ""Claim"" активна тільки в разі, коли ваш баланс у грі позитивний (коли на зеленій вкладці гаманця баланс більше нуля). За нульового балансу кнопка неклікабельна.

Важливо пам'ятати, що всі тразакції виконуються на блокчейні, а отже, для їх ініціації необхідно мати на рахунку трохи BNB для зняття комісії (1 долара вам вистачить на довгий час).

Де знайти мої нагороди?

Для того щоб побачити всі свої нагороди, перейдіть у гаманець у правому верхньому кутку. Потім у вкладку "Нагороди". У "Доступних нагородах" (зелена плашка) ви побачите нагороди, які можна заклеймити (отримати) і конвертувати в IGUP: їх можна використовувати для годування, інших внутрішньоігрових витрат і виведення токенів. На вкладці "Заблоковані нагороди" (коричнева плашка) знаходяться нагороди, які вам ще не доступні і будуть розблоковуватися протягом певного періоду часу. Внизу (у вкладці "Нагороди") доступна історія ваших транзкацій. У транзакціях, пов'язаних із виплатою нагород, буде вказано два числа через слеш: кількість уже розблокованих нагород і загальна кількість нагород за цей ігровий день.

Коли розблоковуються бонуси за мінт?

Бонус за мінт розлучиться через 180 днів після створення NFT для рангу Starter, для всіх інших рангів – через 120 днів.

Як розблокуються токени? Що мені потрібно зробити?

За кожен день, в який ви набрали 60+ енергії, ви отримуєте токени, які будуть знаходитися в заблокованих нагородах. Починаючи з дня отримання, щодня вам у "Доступні нагороди" нараховуються відсотки від отриманих токенів, поки на рахунок не буде нараховано всі 100%. Відсоток нарахування на день залежить від рангу вашої NFT. Чим вищий ранг, тим вищий цей відсоток.

Яка адреса контракту токена IGUP?

0x522d0f9f3eff479a5b256bb1c1108f47b8e1a153

Перевірте адресу в блокчейн-експлорері: https://bscscan.com/address/0x522d0f9f3eff479a5b256bb1c1108f47b8e1a153

Що відбувається коли зібрав 100 енергії?

Якщо енергетичний баланс перевищує 60, енергія користувача анулюється і перетворюється на VIGUP нагороди для кожного гравця о 00:00 UTC. В протилежному випадку він зменшується вдвічі, а енергетичний баланс, який залишився, зберігається в наступній ітерації гри.

Чому я граю, але не заробляю токени?

Для отримання нагород, необхідно:

  • Виконувати завдання, заробляючи понад 60 очок енергії. Зібрана енергія конвертувалася в (віртуальні) токени тільки при досягненні рівня в 60 очок. Інакше вона зменшується вдвічі і переходить на наступний ігровий день. Віртуальні токени знаходяться в розділі заблокованих нагород і розблоковуються щодня відповідно до відсотка розблокування, що залежить від рангу ваших NFT. Розблоковані нагороди відображаються на зеленій плашці.

  • Клеймити (отримувати) токени тобто ініціалізувати конверсію. Оскільки всі транзакції відбуваються на блокчейні, ця операція вимагає комісії в токенах BNB, яка становить лише кілька центів. Після клейма (конверсії) токенів, вони відобразяться у Вашому основному гаманці.

Last updated