🐈Віртуальний вихованець

Як погодувати вихованця, якщо корм коштує більше, ніж розблокується токенів?

При мінті нової NFT користувачам дають підвищений розлок (50%) на нагороди, одержувані за рахунок цієї NFT, на 5-7 днів залежно від рангу їхньої NFT. При 100 очках енергії ви завжди будете отримувати більше токенів, ніж необхідно на годування вихованця. Тому в такому разі годувати його можна тільки за рахунок нагород. Однак, потрібно зазначити, що транзакції годування здійснюються на блокчейні та потребують комісії в BNB (лише кілька центів).

Якщо ви заробляєте значно менше 60 енергії і нагород не вистачає для годування вихованця, то необхідно купити токени IGUP і використовувати їх для годування. Через 2 тижні після мінта розблокування нагород, зароблених цією NFT, досягне 100% і вам не доведеться більше поповнювати баланс.

IGUP можна купити у вбудованому обмінники в додатку, на децентралізованих біржах Biswap і PancakeSwap, а також на централізованій біржі MEXC Global.

Biswap: https://biswap.org/ PancakeSwap: https://pancakeswap.finance/ MEXC Global: https://www.mexc.com/

Чи впливає здоров'я вихованця на розмір одержуваної нагороди?

У нашій грі одним з основних завдань є підтримання життєдіяльності вихованця. Рівень здоров'я Вашого вихованця безпосередньо пов'язаний з розміром нагороди, яку ви можете отримати. Чим більше здоров'я, тим більше ваша нагорода. Якщо виконуючи завдання протягом дня ви набрали 100 енергії і Ваш вихованець має 100% здоров'я - ви отримаєте 100% максимально можливої нагороди. Якщо ж вам вдалося зібрати 100 енергії, але в улюбленця лише 50% здоров'я - ви отримаєте тільки 50% від максимально можливої нагороди.

Скільки коштує підвищення рангу?

На момент створення NFT доступні лише 6 нижніх рангів. Користувачам потрібно буде виконувати щоденні завдання та накопичувати досвід (XP), щоб підвищити свій рівень і ранг. За кожне завдання ви отримуєте різну кількість досвіду, який розподіляється між NFT користувача.

Кожен ранг має 10 рівнів. Як тільки буде досягнутий необхідний поріг досвіду для переходу на наступний рівень, користувач потребує витратити $IGUP для просування. Після 10 підвищення рівня можливе підвищення рангу IGU. Щоб перейти з низького рангу на вищий, користувач повинен заплатити 70% вартості рангу, на який ви хочете перейти.

На даний момент можна підвищити рейтинг лише за BNB. Ми вирішили ввести цю опцію, щоб наші перші користувачі програми могли покращити свої NFT перед лістингом. Коли токени будуть запущені, ми впровадимо варіант підвищення рангу за IGU, як і було обіцяно Whitepaper.

Коли вихованець рангу Free стане NFT?

Для того, щоб ваш безкоштовно створений вихованець став повноцінною NFT, вам необхідно прокачати його до 10 рівня. Тоді ви зможете підвищити ранг вихованця до Starter, і він буде зареєстрований в блокчейні.

Last updated