💰Гаманець та блокчейн

Чому комісія відрізняється від заявленої?

Усі транзакції в застосунку здійснюються на блокчейні та вимагають комісії в токенах BNB. Розмір комісії залежить від багатьох параметрів, таких як активність користувачів на блокчейні, кількість валідаторів і попит на верифікацію транзакцій. Простіше кажучи, що більше транзакцій обробляє блокчейн на даний момент, тим вища комісія. Комісія не залежить від суми!

Комісія визначається тільки в момент обробки транзакції. До її проведення ми лише даємо оцінку, зроблену за допомогою сервісів третіх сторін. Таким чином, комісія може відрізнятися від оцінки.

Крім того, транзакції обміну у внутрішньоігровому обміннику влаштовані ще складніше: окрім комісії самого блокчейну, також присутня комісія обмінника (ми використовуємо Biswap), яка зазвичай складає 0.3%, та таке явище як прослизання (зміна співвідношення цін після того, як транзакція почала виконуватися).

Коли листинг IGU?

Ми старанно працюємо над тим, щоб вам не довелося довго чекати на листинг IGU. Ми хочемо потішити вас лістингом на топових біржах і робимо для цього все можливе. Слідкуйте за анонсами в наших офіційних соцмережах, і скоро все дізнаєтесь :) Telegram: https://t.me/Iguverse Instagram: https://www.instagram.com/iguverse/ Website: https://iguverse.com/ Twitter: https://twitter.com/iguverse Medium: https://medium.com/@iguverse

А поки що, завантажуйте програму та грайте!

IguVerse app: iguv.cc/d

Чи безпечно вводити сид-фразу від гаманця у вашу програму?

1) Сід-фраза зберігається в додатку в зашифрованому вигляді в KeyStore.

2) Сід-фраза потрібна, щоб виконувати транзакції на блокчейні, ініційовані клієнтом.

3) Сервер не звертається до сід-фрази клієнта, а висилає signedurl, який клієнт підписує приватним ключем (сід-фразою), що, своєю чергою, зберігається на пристрої клієнта.

Сервер не має доступу до сід-фрази і не бере на себе управління нею, і має доступ тільки до публічної адреси гаманця.

Усі контракти IguVerse пройшли аудит у CertiK .

Якщо у вас є якісь переживання з цього приводу, використовуйте внутрішній гаманець, створений у самому додатку, не імпортуйте свій.

Чому коли обмінюю токени комісія списується, а транзакція не проходить?

Деякі транзакції на блокчейні можуть не виконатися. Оскільки на обробку транзакції до її скасування, виділяється деяка обчислювальна потужність, комісія списується в розмірі, необхідному для винагороди валідаторів, які її обробляли.

Одним з наслідків, через який swap-транзакції можуть не відбутися, є прослизання. Прослизання - це різниця у вартості токена між часом, коли користувач ініціював обмін, і фактичним виконанням транзакції. Більшість децентралізованих бірж встановлюють максимальне прослизання, автоматично скасовуючи транзакцію, якщо зміна вартості токена перевищує граничне значення.

Контроль прослизання - це захисний механізм, який обмежує ризик користувача від швидких змін ціни і, найголовніше, sandwich-ботів, які купують токен раніше за користувача і продають його відразу після того, як користувач купує токен.

Хоча комісія за транзакцію, як і раніше, віднімається, користувач втратив би більше, якби вона пройшла.

BNB Chain - це надійний блокчейн, у якому транзакції не проходять дуже рідко. Тож найімовірніше ви з невдалими тразакціями більше не зіткнетеся.

Last updated