💰Portfel i Blockchain

Dlaczego opłata prowizyjna jest inna niż podana?

Wszystkie transakcje w aplikacji dokonywane są na blockchainie i wymagają prowizji w tokenach BNB. Wysokość prowizji zależy od wielu parametrów, takich jak aktywność użytkowników na blockchainie, liczba walidatorów oraz zapotrzebowanie na weryfikację transakcji. Mówiąc prościej, im więcej transakcji przetwarza w danym momencie blockchain, tym wyższa jest prowizja. Prowizja nie zależy od środków zaangażowanych w transakcję! Prowizja jest ustalana dopiero w momencie przetwarzania transakcji. Przed jej dokonaniem podajemy jedynie szacunek dokonany za pomocą usług firm trzecich. Dlatego prowizja może się różnić od szacunku. Transakcje swapowe są jeszcze bardziej skomplikowane: oprócz prowizji samego blockchaina, dochodzi jeszcze prowizja giełdy (my korzystamy z Biswap), która wynosi zazwyczaj 0,3%, oraz slippage (zmiana stosunku ceny po rozpoczęciu realizacji transakcji).

Kiedy odbędzie się listing IGU?

Dokładamy wszelkich starań, abyście nie musieli długo czekać na notowanie IGU. Chcemy Was zadowolić notowaniem na najlepszych platformach BNB Chain i robimy wszystko, aby to zrealizować. Śledźcie ogłoszenia w naszych oficjalnych sieciach społecznościowych, a wkrótce wszystkiego się dowiecie :) Telegram: https://t.me/Iguverse Instagram: https://www.instagram.com/iguverse/ Strona internetowa: https://iguverse.com/ Twitter: https://twitter.com/iguverse Medium: https://medium.com/@iguverse W międzyczasie pobierzcie aplikację i grajcie! Aplikacja IguVerse: iguv.cc/d

Czy wpisanie frazy seed do aplikacji jest bezpieczne?

1. Fraza seed jest przechowywana w aplikacji w postaci zaszyfrowanej w KeyStore.

2. Fraza seed jest potrzebna do przeprowadzenia transakcji na blockchainie zainicjowanych przez klienta.

3. Serwer nie uzyskuje dostępu do frazy zalążkowej klienta, ale wysyła signedurl, który klient podpisuje kluczem prywatnym (frazą zalążkową), który z kolei jest przechowywany na urządzeniu klienta.

Serwer nie ma dostępu ani nie przejmuje kontroli nad frazą nasienną, a jedynie ma dostęp do adresu publicznego portfela.

Wszystkie kontrakty IguVerse zostały poddane audytowi przez CertiK.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy w tym zakresie, użyj wewnętrznego portfela stworzonego w samej aplikacji, nie importuj własnego.

Dlaczego kiedy wymieniam token IGUP na BNB, transakcja kończy się z błędem, ale prowizja jest odliczana ?

Niektóre transakcje na blockchainie mogą nie przejść. Ponieważ pewna moc obliczeniowa jest przydzielana do przetworzenia transakcji przed jej anulowaniem, opłata jest potrącana w wysokości niezbędnej do nagrodzenia walidatorów, którzy ją przetworzyli.

Jednym z powodów niepowodzenia transakcji swap jest poślizg. Jest to różnica w wartości tokena między czasem, w którym użytkownik zainicjował wymianę, a faktycznym zakończeniem transakcji. Większość DEX-ów ustawia maksymalny poślizg, automatycznie cofając transakcję, jeśli zmiana wartości tokena jest większa niż określony próg.

Kontrola poślizgu to mechanizm ochronny, który ogranicza ryzyko użytkownika przed gwałtownymi zmianami cen i, co najważniejsze, botami kanapkowymi, które kupują token przed użytkownikiem i sprzedają go zaraz po zakupie przez użytkownika.

Chociaż opłata transakcyjna jest nadal potrącana, użytkownik straciłby więcej, gdyby transakcja została zrealizowana.

BNB Chain to niezawodny blockchain, w którym transakcje zawodzą bardzo rzadko. Więc najprawdopodobniej nie spotkasz się już z nieudanymi transakcjami.

Last updated